Menu

3punkty

Blog - Piłka Nożna

Kamil Grosicki - Hull City

radzims

Kamil Grosicki (TurboGrosik) zadebiutował w barwach Hull City .31 stycznia 2017 podpisał trzyipółletni kontrakt z angielskim klubem , występując z numerem 17 . Polak rozegrał 80 minut i miał udział przy bramce Alfreda N'Diaye na 1:0. Tygrysy wygrały spotkanie 2:0 z Liverpoolem, obecnie Hull City broni się przed spadkiem z Premier League i zajmują 18 miejsce w tabeli.
Grosik spełnił swoje marzenie grając w lidze angielskiej, moim zdaniem wymarzony debiut
z21334346QKamilGrosickizlewejwswoimdebiuciewlidze
Angielskie media wysoko oceniły występ  Grosickiego po meczu z Liverpoolem . 
BBC: - Hull wydaje się teraz o wiele lepiej zorganizowane w obronie, a w ataku zyskało dodatkowe zagrożenie dla rywali w postaci Grosickiego.

squawka.com: - Mocno pracował w swoim debiucie, ale nie zawsze był wystarczająco zaangażowany. Jeśli będzie w stanie grać tak jak na Euro 2016, wzmocni siłę ofensywą drużyny.

goal.com: - Bardzo udany debiut. Imponował, kiedy jego zespół przeprowadzał kontrataki bocznymi sektorami boiska i odegrał ważną rolę przy pierwszej bramce dla Hull .

 
17
Na portalu społecznościowym Facebook Kamil Grosicki napisał : Debiut za mną, jest dobrze bo zgarniamy trzy punkty i powoli pniemy się w górę    
Kamil przyznał się, że miał oferty transferowe z mocniejszych klubów z ligi angielskiej , lecz wybrał Hull City.

Moim zdaniem Tygrysy potrzebowały takiego zawodnika jak Kamil , ponieważ jest szybki na skrzydle , dynamiczny i dobry technicznie . Myślę , że z jego pomocą Hull utrzyma się w Premier League. 
Z mojej strony byłoby to na tyle i życzę Grosikowi powodzenia w nowym klubie . © 3punkty
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci